20% nuolaida su kodu WINTER20

RANKŲ DARBO KOKYBĖ

Pas mus įsigysite tikro odos meistro meno kūrinį. Tai bus elegantiškas, klasikinis, funkcionalus ir ypatingai patvarus odinis gaminys. Mūsų darbas džiugins jus kasdien ir tarnaus ilgus metus. Dar daugiau – gaminys bus toks patvarus, kad perduosite jį savo vaikams bei anūkams.

Siūdami savo gaminius, mes atkakliai laikomes per amžius susiformavusių tradicijų. Pas mus dirbantys pripažinti odos meistrai tikrai išmano savo darbą. Didžiuojamės, kad per laiką pavyko suformuoti be menkiausių priekaištų dirbančią savo srities meistrų komandą.

Odos gaminiams naudojame tik aukščiausios kokybės, rinkoje pripažintas ir pasitikėjimą užsitarnavusias odos žaliavas. Tai 100% natūrali itališka karvės oda, kuriai naują formą ir struktūrą suteikia mūsų meistrų rankos. Naudojamas odos žaliavas įsigyjame tik iš Italijoje įsikūrusių patikimų tiekėjų.

Mūsų odos meistrai ne tik kuria išskirtinius aksesuarus, bet ir ištobulina juos iki smulkiausių detalių. Pripažinti dizaineriai ir technologai atidžiai prižiūri visą gamybos procesą. Siekiame, kad mūsų pagaminti odiniai daiktai atneštų jums pasitenkinimą ir džiaugsmą kasdien, kai tik paimsite juos į rankas.

Visiems odos gaminiams suteikiame X metų garantiją. Jeigu atsitiktų kažkas nenumatyto, visada mielai priimame gaminius pataisymui. Tačiau tokių atvejų praktiškai nepasitaiko – visi mūsų klientai lieka patenkinti ir dažnai sugrįžta vėl. Didžiuojamės, kad pradžiuginame jus savo darbais.

Ypatingai rūpinamės aptarnavimo kokybe ir apsipirkimo patogumu jums. Visi mūsų gaminiai bus pristatyti jums nemokamai per Omniva paštomatus. Kiekvieną prekę galėsite grąžinti, jeigu ji jums nepatiko – per 14 darbo dienų. Mūsų pagalbos linija internetu veikia 24 valandas per parą.

Linkime jums malonių įspūdžių apsiperkant internetinėje mūsų parduotuvėje. Nepraleiskite progos įsigyti tikrai išskirtinės kokybės, meistriškai pagamintų ir ypatingai patvarių, ilgaamžiškų odos dirbinių. Sukurkite savo stilių su mumis.