20% nuolaida su kodu WINTER20

APIE MUS

MŪSŲ ISTORIJA

Rafinuotas ir pretenzingas odos gaminių prekės ženklas „Goblamo“, kurį sukūrė UAB „Juodas uodas“ dar 2012 metais Vilniuje.

Mūsų produkcijos repertuare – išskirtinės kokybės rankų darbo odos gaminiai moterims ir merginoms. Tik toms, kurios vertina nepaprastą unikalumą ir autentiką. Viskas, ką reikia žinoti jums – meistriškas rankų darbas iš itališkos odos, kurios gaminius turėsite ir mylėsite visą gyvenimą.

Kur galima įsigyti mūsų nuostabių gaminių

Lietuva | Latvija | Estija | Vokietija

60+ patyrusių ir tradicijas išlaikančių meistrų rankos rūpinasi, kad turėtumėte išskirtinius odos gaminius savo kasdieniame gyvenime ir per svarbiausias šventes. Minkšta, švelni, kvepianti, rinktinė, išpuoselėta itališka aukščiausios kokybės oda. Tai meistrų sukurtas dizainas, meilė, grožis kiekvienoje kruopščiai pagamintoje rankinėje.

Dviguba kiekvieno gaminio kontrolė užtikrina, kad gausite sau aukščiausios klasės dirbinį. Visa produkcija sertifikuota. Tiesiog nebemokame dirbti kitaip, kai galvojame, kokį džiaugsmą jums suteiksime. Kartą pamėginę nebenorėsite nieko kito, kaip nepaprasto ir sau tinkančio gražaus, ilgaamžio odinio daikto.

Toliau plėtosime ir vystysime savo produkcijos pardavimus internetu. Sieksime tapti geidžiamiausiu prekiniu ženklu Europoje. Norime sukurti jums smagiausias naudojimo patirtis ir pasirūpinti kiekvienos dienos teigiamomis emocijomis. Norime sukurti jums išskirtinę dieną, kuri nušvinta, kai paimate su savimi mūsų sukurtą odinę rankinę.

Tvirtas, patogus, pedantiškai pagamintas aksesuaras – atskleiskite savo eleganciją ir žavesį per šventes, verslo susitikimuose ir kasdienybėje. Itališka rinktinė oda gatvėje ir spintoje. Čia naujausios mados tendencijos, senosios rankų darbo tradicijos ir atsidavimas jūsų norams. Tai „Goblamo“!